ETA çatısı altında verdiğimiz hizmetleri ve bu alanda edindiğimiz tecrübeleri, bilgisayar programcılığı alanında aldığımız eğitim, uzmanlığımız ve müşteri ilişkilerindeki becerimizle birleştirerek kurduğumuz Eylul Yazılım, yüksek kaliteli hizmetlerinin yanı sıra, müşteri odaklı çalışmaları ile de her geçen gün portföyünü artırmakta, bu alanda önde gelen bir firma olma yolunda emin adımlar atmaktadır.

Kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerinden yoğun bir ilgi ve talep gören firmamız, müşterilerinin çalışmalarına destek vererek onların iş hacmini büyütmeyi böylece adını duyurup daha geniş kitlelere ulaşmayı hedeflemektedir. Müşterilerimize verdiğimiz değerden ve işimizdeki kaliteden dolayı sürekli büyüyerek çizgimizi daha da ileriye taşıyoruz.

Geçmişimiz:

Uzun yıllar ETA Bilgisayar bünyesinde çalıştıktan sonra, tecrübemizi son kullanıcılara aracısız olarak sunma kararı aldık.

Alt yapımız:

Bilgisayar programcılığı, database uygulamaları, müşteri ilişkileri yetkinliklerimizi bir araya toplayarak Eylul Yazılım girişiminde bulunduk.

İş Ortağınız olmak istiyoruz:

Müşteri odaklı bir firmayız. Müşterilerimize tek kaynaktan olabildiğince çok destek hizmetini, yüksek kalite ve memnuniyet çerçevesinde vermeyi hedefliyoruz. Çünkü biliyoruz ki müşterimiz büyürse, biz de büyürüz.

Hak ediyoruz:

Tercih ediliyoruz, çünkü müşterimize önem veriyoruz.